lista nauczycieli

Sekcja przedmiotów
ogólnokształcących
Grabiańska Annajęzyk polski
Antkowicz Monikajęzyk angielski
Bochniak Halinageografia
Frankowska Hortensjabiologia, chemia
Garlacz Piotr - w.o s., historia, informatyka
Giza Martamatematyka
Głogowska Martabiologia
Grząślewicz Barbaramatematyka
Jakuć Annawychowanie fizyczne
Jakuć Dariuszwychowanie fizyczne
Kanowska Katarzynajęzyk polski
Kędra Martajęzyk angielski, język hiszpański
Kurowska Paulinamatematyka
Makowiecka Katarzynajęzyk rosyjski, etyka, filozofia w kulturze, wdż
s. Moskal Dominikareligia
Musiał-Miryńska Annahistoria
Nowak Joannajęzyk angielski
Pilch Jacekplastyka, wiedza o kulturze
Piszczek Adamedukacja dla bezpieczeństwa
Piszczek Annapodstawy przedsiębiorczości
Prajsnar Katarzynajęzyk angielski
Rakowska Alinajęzyk niemiecki
Rygiel Grażynafizyka
Sałek Ewageografia
Sułowska Mariajęzyk polski
Zagólska Katarzynajęzyk polski

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych
i wydziału rytmiki
Marczyk Elżbietadyrektor; kształcenie słuchu, ćw. z harmonii
Pałka Marcinkierownik sekcji; kszt. słuchu, harmonia, ćw. z harmonii
Galicka Małgorzatahist. muzyki, liter. muzyczna, hist. muz. XX w.
Hryniewicka Ewakszt. sł., harmonia, formy muz., ćw. z harmonii
Kućmierz Lidia - historia muzyki, historia muzyki XX w.
Machała Jolantakszt. sł., harmonia, zasady muz., ćw. z harmonii
Miśkowicz Ewakszt. słuchu, formy muz., zasady muzyki
Niemczyk Małgorzatakszt. słuchu, harmonia, zasady muzyki
Pater Januszformy muzyczne
Pintal Malgorzatakszt. sł., harmonia, formy muz., ćw. z harmonii
Szwarnóg Kajakształcenie słuchu, harmonia
Zielińska Mariahist. muzyki, liter. muzyczna, hist. muz. XX w., publicystyka muz.
Kolaska Marceliorkiestra, zespół kameralny, dyrygowanie
Hampel Marekchór, zespół kameralny, dyrygowanie
Ryskala Agnieszkarytmika, zespół rytmiki, improwizacja fortepianowa
Rolka Kingarytmika, improwizacja fortepianowa, techn ruchu
Opolska-Targosz Bogusławarytmika
Mączyńska Ewatechnika ruchu
Tomera-Chmiel Ilonametodyka nauczania rytmiki
Frączkiewicz-Płaneta Annaimprowizacja fortepianowa
Pyzik Kazimierzimprowizacja fortepianowa, ćwiczenia z kompozycji
Dulewicz Łukaszemisja głosu
Pawlikowska Jolantaemisja głosu
Pilarz-Bobrowska Magdalenaemisja głosu

Sekcja instrumentów
smyczkowych
Giza-Piątek Małgorzatakierownik sekcji; altówka
Baran-Nosiadek Joannagitara
Barbarowska Honorataharfa
Białostocka Swietłanaskrzypce
Boroń Mariaskrzypce, zespół kameralny
prof. os. Cofalik Antoniskrzypce
Czepielowski Maciejskrzypce
Czubek-Davidson Irenaharfa
Daszkiewicz Rafałaltówka
Dowhyluk-Berniak Joannaskrzypce
Gąsiorek Renatawiolonczela
Kociuban Jacekwiolonczela
Kwaśniak-Kwerka Barbaraharfa
Łypik-Sobaniec Barbarawiolonczela
Marciak Piotrskrzypce
Mazurkowska-Morasiewicz Ewaaltówka
Maź Konradkontrabas
Papiewska-Oberbek Bogusławagitara
Pęcherski Mikołajwiolonczela
Reiner Małgorzata - | wwwskrzypce
Sławek Mariaskrzypce
Szuba-Kmiecik Małgorzataskrzypce
Tarcholik Piotrskrzypce
Woźniak Bogdanskrzypce

Sekcja instrumentów
dętych
Schmidt-Pater Aldonaz-ca dyrektora; flet
Olejniczak Leonkierownik sekcji; perkusja
Bogacz Zdzisławfagot
Chludek Kazimierzpodstawy improwizacji jazzowej, zespół jazzowy
Ciborowski Arturperkusja
Dębska Ewaflet
Dumanowska Ewaflet
Durowski Pawełtrąbka
Gajewski Tomaszpuzon
Kieres Ewaobój
Kozłowski Adamwaltornia
Kudyk Tomasztrąbka
Mika Konradobój
Ochwat Wiesławakordeon
Osiak Ryszardklarnet
Pater Januszakordeon
Polak Tomaszklarnet
Ślusarczyk Tomasztrąbka
Witkowski Zbigniewflet
Włodarczyk Krzysztofsaksofon

Sekcja instrumentów
klawiszowych
Szywalski Pawełz-ca dyrektora; organy
Kędra Milena - | www kierownik sekcji; fortepian
Artynowski Tomaszfortepian
Brykalska-Chowaniec Iwonafortepian
Cebula Sabinaakompaniament
Cieciora Wojciechfortepian
Dobrowolska Bożenafortepian
Duda Jarosławakompaniament
Ejsmont Joannafortepian, akompaniament
Gawlik Aleksandraorgany
Grodecka Annafortepian
Kęska Gajuszfortepian, akompaniament
Korepta Iwonafortepian, akompaniament
Koziak Celestynafortepian, akompaniament
Leśniak Janfortepian
Leśniak Mariaakompaniament
Łazarska Olgafortepian
Małopolska-Skolarczyk Bogumiłafortepian
Miernik-Sobula Annaakompaniament
Nowak-Dańda Annaakompaniament
Orczyk Katarzynafortepian
Piękoś-Kędzierska Justynafortepian
Roemer Michałfortepian, akompaniament
Rosiek Robertakompaniament
Różański Piotrfortepian
Sochacka Joannaakompaniament
Stępniewska Marzenafortepian, akompaniament
Szpineter-Kuniecka Mariafortepian
Tuleja Mieczysławorgany, improwizacja organowa
Wagner Aleksandrafortepian
Zawisza Andrzejklawesyn
Zubrzycki Sławomir - fortepian

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina

ul. Basztowa 6, 31-134 Kraków
NIP: 6761708632

tel: 12 422 20 23; fax: 12 421 62 92
e-mail: sekretariat@szkolamuzyczna.os.pl


Deklaracji Dostępności