Szanowni Państwo
informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji - gov.pl, niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści.
Od dnia 5 maja 2022 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej szkoły publikowane będą pod adresem
www.gov.pl/posmkrakow.

Dotychczasowa strona dostępna pod adresem www.szkolamuzyczna.os.pl będzie aktywna jako wersja archiwalna do końca roku 2022, następnie ww. adres będzie przekierowywał użytkowników na nową stronę na portalu gov.pl.

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.

Serwis www.gov.pl/posmkrakow od dnia 5 maja 2022 r. pełni również funkcję
Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie.

aktualności Dzisiaj jest: 25-09-2022 r. WAKACJE !!!

Odpowiadając na oczekiwania społeczności szkolnej w zakresie rozwoju kultury komunikacji w naszym środowisku przystąpiliśmy do współpracy z firmą SIG Sp. z o.o. Jej efektem jest program rozwojowy obejmujący cykl warsztatów dla nauczycieli i uczniów oparty o metodologię Ról zespołowych - Belbina®. Nasza szkoła jest jedną z nielicznych placówek edukacyjnych w Polsce, które podjęły się systemowych rozwiązań w zakresie kultury komunikacji.

SIG o współpracy z POSM:
- rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu
- współpraca SIG z Państwową Szkołą Muzyczną

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/posm/public_html/cuten/core/security.php on line 204

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/posm/public_html/cuten/core/security.php on line 236

W dniach 21-25 stycznia 2020 r. będziemy gościć młodzież i nauczycieli z Königin-Katharina-Stift-Gymnasium Stuttgart. Uczniowie POSM II st. im. F. Chopina wspólnie z niemieckimi przyjaciółmi wezmą udział w dwóch równoległych projektach. Warsztatom poświęconym fenomenowi Europy, jako wspólnocie historii i wspólnocie wartości (ten projekt będzie miał swoją kontynuacje w Stuttgarcie w październiku 2020) towarzyszyć będą warsztaty orkiestrowo-chóralne. W piątek 24 stycznia 2020 o godz. 19.00 w kościele Św. Stanisława Kostki na Dębikach odbędzie się wspólny koncert muzyków niemieckich i polskich.

Dodano 2020. 01. 15; 20:31

Szanowni Państwo

W imieniu Dyrekcji obu partnerskich szkół oraz koordynatorów projektu Music to life chcemy wyrazić ogromną wdzięczność Rodzicom naszych uczniów, którzy zaprosili do swoich domów młodych Słoweńców. Państwa pomoc i włączanie się w organizację pobytu grup młodzieżowych w naszej Szkole może być znakomitym przyczynkiem do rozwoju idei wymian i projektów międzynarodowych.

Bardzo Państwu dziękujemy.

Dodano 2019. 10. 30; 21:31

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne - rok szkolny 2018/2019
otrzymali następujący uczniowie POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie:

Mikołaj Adamczak – wiolonczela
Wiktoria Białostocka – skrzypce
Zofia Guzik – skrzypce
Alicja Pustuła – skrzypce
Martyna Włodarczyk – fortepian
Hanna Zalewska – organy

Serdecznie GRATULUJEMY !!!!

Dodano 2019. 10. 22; 00:31

Akcja Czyste Tatry

Tradycją naszej szkoły jest aktywny udział młodzieży w akcji Czyste Tatry - w tym roku nasz udział ma już charakter Wolontariatu. Tegoroczna edycja odbędzie się 30 września 2019 r. na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w Dolinie Kościeliskiej (jesteśmy jedyną szkołą spoza Gminy Zakopane, która otrzymała ten zaszczyt.

Uczniom zostanie wydany dokument potwierdzający aktywny udział w Akcji Wolontariatu (dodatkowe punkty przy egzaminie do liceum).

Dodano 2019. 09. 29; 21:30

Informujemy, że XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. Ireny Rolanowskiej odbędzie się w dniach 28 lutego - 1 marca 2020 r.

Dodano 2019. 09. 08; 20:30

<< wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej >>