aktualności Dzisiaj jest: 18-01-2022 r. - do wakacji zostało tylko 157 dni !

Odpowiadając na oczekiwania społeczności szkolnej w zakresie rozwoju kultury komunikacji w naszym środowisku przystąpiliśmy do współpracy z firmą SIG Sp. z o.o. Jej efektem jest program rozwojowy obejmujący cykl warsztatów dla nauczycieli i uczniów oparty o metodologię Ról zespołowych - Belbina®. Nasza szkoła jest jedną z nielicznych placówek edukacyjnych w Polsce, które podjęły się systemowych rozwiązań w zakresie kultury komunikacji.

SIG o współpracy z POSM:
- rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu
- współpraca SIG z Państwową Szkołą Muzyczną

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła postanowiła udostępnić możliwość zawierania polis NNW szkolnych w formie indywidualnej. Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką. bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/01862.

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Dedykowany kod 01862 jaki otrzymaliśmy pozwala na zawieranie ubezpieczeń w promocyjnych cena na stronie bezpieczny.pl, a więc:

Myśląc o swoich pociechach warto także pomyśleć o Sobie (składki już od 12zł/mc):
bezpieczny.pl/kup-zycie-wlasny-pakiet/01862

Lub o swoich rodzicach, gdzie często posiadają ubezpieczenia jako kontynuację ubezpieczeń grupowych na zdecydowanie gorszych warunkach (wiek wstępu do ubezpieczenia 61-80 lat):
bezpieczny.pl/ubezpieczenie-na-zycie-61/01862

Wybierając się na urlop warto zadbać o bardzo dobre ubezpieczenie podróżne:
bezpieczny.pl/ubezpieczenia-podrozne/01862

Lub ubezpieczenie swojego samochodu na wypadek awarii czy wypadku w podróży:
bezpieczny.pl/assistance/40057

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Ubezpieczonego.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:
Mariusz Bolik
Tel. 668 840 932
E-mail: mbolik@bezpieczny.pl
www.mariuszbolik.pl


Dokumenty do pobrania:
Oferta indywidualnego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników administracyjnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku do 67 roku życia
Oferta indywidualnego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku od 7 do 25 roku życia, z obowiązkiem szkolnym z możliwością rozszerzenia o OC Dziecka dla dzieci powyżej 13 r. ż.

Dodano 2021. 06. 28; 17:30


Powered by CuteNews

partnerzy i sponsorzy szkoły

Fundacja Wspierania Edukacji Młodzieży WiejskiejFundacja Wspierania Edukacji
Młodzieży Wiejskiej
Fundacja Wspierania Edukacji Młodzieży WiejskiejStowarzyszenie
"Pro Musica Humana"Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina

ul. Basztowa 6, 31-134 Kraków
NIP: 6761708632

tel: 12 422 20 23; fax: 12 421 62 92
e-mail: sekretariat@szkolamuzyczna.os.pl


Deklaracji Dostępności